• Sepetinizde ürün bulunmamaktadır!

MomfortBaby Bebek Sağlığını Korur

 MomfortBaby Ergonomik Kanguru, ABD Kalça Çikigi Enstitüsünün yayinladigi resimde de görüldügü gibi bebegin tüm agirligini bacak arasina bindirmek yerine oturur vaziyette tasima imkani saglar ve bebek için saglikli oturma sekli budur.
 
•       Böyle tasiyarak kalça kemigine binen yükü, diz eklemi ve bacaklara yayarak en aza indirir. Bu da demektir ki; diger Kangurular gibi kalçaya yük bindirmedigi için kalça çikigi riskini önemli ölçüde önler.
 
•       Bunun aksine, soldaki  diger eski tip kangurular  kalça çikigina sebep olabilir yada riski arttirabilir. Bu nedenle de ve doktorlarca tavsiye edilmemektedir.
 
•       Ayrica MomfortBaby Ergonomik Kanguru, bebek için saglikli olmasinin yani sira, son derece konforludur. Bebek bu sekilde anne kucagi konforunda saatlerce tasinabilir.
 
•       Ayrica ileri yasta ortaya çikan önemli fiziksel hastaliklarinin nedenleri içinde, bebekken kucakta yanlis tasimanin da yer aldigini görmezden gelmemek gerekir. Bebegi mümkün oldugunca sarsmadan yada saga sola egmeden düzgün bir biçimde tasimak omurga seklini korumak gerekir ve MomfortBaby buna olanak saglar.

MomfortBaby Bebek Sağlığını Korur


LÜTFEN GÖRÜŞLERİNİZİ BİLDİRİN