• Sepetinizde ürün bulunmamaktadır!

KurumsalMerhaba Sevgili Anneler,

MomfortBaby Ergonomik Kanguru olarak biz Türkiye’nin ilk ve tek ‘ergonomik kanguru’sunu üretmekle kalmıyor, bu konuda daha çok anneyi bilinçlendirmeyi hedefliyor ve çaba sarf ediyoruz.

Ne yazik ki ülkemizde bir dönem, bebegin siki sikiya bacaklarinin birlestirilerek kundaklanmasindan kalça çikigina sebebiyet verildiyse, suanda da ayni yanlis bilgiler bebek tasimakta yapilmaktadir. Bebegin kalça ve omurga gelisimi için, erkek bebeklerin testisleri için son derece yanlis olan, bacak arasindan asarak, bütün agirligi kalça kemiklerine ve omurgasina bindirerek tasiyan kangurularin zarari her geçen gün daha ögreniliyor anneler tarafindan. Biz de her geçen gün daha çok anneye ulasiyoruz.

Anne ve bebek için en saglikli ve en konforlu tasima sistemini buldugumuza inaniyor ve gelistirmeye yönelik AR-GE yatirimlari yapiyor, ihracat yapmak için gerekli çalismalari yürütüyor, markamizi bir dünya markasi haline getirmek için büyük adimlar atiyoruz.

Ürünümüze inanmak, gerçekten annelerin hayatini kolaylastiran ve bebeklerin sagligini gözeten ürünler üretiyor olmak, MomfortBaby ailesinin en büyük motivasyonudur. Bir Kizilderili atasözü der ki; “Bir çocuk yetistirmek için koca bir köy gerekir.” Iste biz bu denli zor ve mesakkatli yolda yürürken, gittikçe yalnizlasan günümüz modern annelerin omzundaki yükü ne denli azaltabilirsek, bebegiyle bas basa iken ne denli özgürlestirebilirsek, isimizi o denli dogru yapiyoruz demektir.

Isimizi dogru yaptigimiz için de her geçen gün artan satis hacmimiz sebebiyle 2012 yilinda fason üretimle yola çikan markamizin, 2015 yilinda kendi üretim birimini olusturduk. Bununla size kaliteli çizgisinden sasmayan bir hizmetle birlikte, yepyeni ürünler, farkli alternatifler ve zengin ürün çesitliligi sunmayi hedefliyor ve çalismalarimizi bunun üzerine yürütüyoruz.

Bebegi ve kendisi için en iyisini isteyen annelerin bulusma noktasi momfortbaby.com.tr ‘ye HOSGELDINIZ…

Keyifli alisverisler ve alisveristen sonra da keyifle kullandiginiz günler dileriz…
 

;