• Sepetinizde ürün bulunmamaktadır!

Gizlilik ve Güvenlik

momfortbaby.com gizliliğinizi korumak konusunda kararlıdır. Bu gizlilik bildirimi, momfortbaby.com sitesinin (“Site”) veri toplama ve kullanma uygulamalarını açıklar. Bu Siteye erişmeniz bu gizlilik bildiriminde tanımlanan, bilgi toplama ve kullanma uygulamalarını kabul ediyor olduğunuzu gösterir.

KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİN TOPLANMASI

Bu bilgileri, momfortbaby.com'dan alışveriş yaparken, karşıdan yüklerken veya bunlara kayıt olurken ya da ürünler ve hizmetler hakkında bilgi alma, e-posta haber bültenleri sipariş etme, erişim sınırlaması olan özel site veya hizmetlere katılma, bir etkinlik veya eğitime kaydolma gibi talep ettiğiniz bir işlemi gerçekleştirmenize veya size hizmet sağlamak için sizinle iletişim kurmamıza izin veren, sizi kişi olarak tanıtan bilgilere (kişisel bilgiler) gerek duyduğumuz zaman sizden isteriz. Topladığımız kişisel bilgiler arasında adınız, unvanınız, şirket veya kuruluşunuzun adı, iş e-posta adresiniz, iş telefonunuz, iş veya ev adresiniz ve iş tanınımınızla, şirketinizle ve kredi kartınızla ile ilgili bilgiler olabilir.

Site, ziyaretleriniz hakkında, Siteye erişmek için kullandığınız İnternet servis sağlayıcısının adı ve İnternet Protokol (IP) adresi, Siteye erişme tarihi ve saatiniz, Sitede bulunduğunuz sırada eriştiğiniz sayfalar ve sitemize doğrudan bağlanmanızı sağlayan Web sitesinin İnternet adresi gibi bir takım bilgiler toplayabilir. Bu bilgiler sitenin iyileştirilmesi, eğilimlerin analiz edilmesi ve Sitenin yönetilmesi için kullanılır. Servislerimizden bazıları, istenen bir hizmeti sağlamak için donanım ve yazılımınızla ilgili bilgiler toplar.

MOMFORTBABY.COM, E-POSTA ADRESİNİZİN VEYA DİĞER KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİN BAŞKALARI TARAFINDAN TOPLANMASINI, UYGUNSUZ VEYA ZARARLI AMAÇLAR İÇİN KULLANILMASINI ÖNLEMEK İÇİN, GERÇEK E-POSTA ADRESİNİZİ VEYA DİĞER KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİ HABER GRUPLARI, SOHBETLER VEYA DİĞER GENEL FORUMLARDA AÇIKLAMAMAYA DİKKAT ETMENİZ KONUSUNDA SİZİ UYARIR.

KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİN KULLANIMI

Sitede toplanan kişisel bilgiler, Sitenin işletilmesi ve istediğiniz veya yetkilendirdiğiniz hizmetlerin sağlanması ya da işlemlerin yerine getirilmesi için kullanılır.

MOMFORTBABY.COM BU KULLANIMLARI DESTEKLEMEK ÜZERE, MÜŞTERİLERİNE DAHA ETKİLİ HİZMET SUNMAK, SİTEYİ VE DİĞER İLGİLİ ÜRÜNLERİ VEYA HİZMETLERİNİ İYİLEŞTİRMEK VE AYNI BİLGİLERİ TEKRAR TEKRAR GİRME GEREĞİNİ ORTADAN KALDIRARAK SİTENİN KULLANIMINI DAHA KOLAY HALE GETİRMEK VEYA SİTEYİ ÖZEL TERCİHLERİNİZE VE İLGİ ALANLARINIZA GÖRE ÖZELLEŞTİRMEK İÇİN KISISEL BILGILERI KULLANABILIR.  MOMFORTBABY.COM.TR ILE ILISKILERINIZIN DENGELİ SÜRMESINI SAGLAMAK IÇIN KULLANILAN BILGILER DIGER MOMFORTBABY.COM.TR HIZMETLERI TARAFINDAN TOPLANAN BILGILERLE BIRLESTIRILEBILIR.

Kisisel bilgilerinizi, bildirimleri de içerecek sekilde, kullanmakta oldugunuz ürün veya hizmetler hakkinda önemli bilgiler saglamak için kullanabiliriz. Ayrica, izin vermeniz kosuluyla, size diger momfortbaby.com.tr ürünleri ve hizmetleri hakkinda bilgiler gönderebiliriz.

Arastirma amaciyla, site ziyaretleriyle ilgili verileri anonim demografik bilgilerle birlestiririz ve bu bilgileri daha yararli içerik saglamak üzere toplu bir sekilde kullanabiliriz.  momfortbaby.com.tr sitesinin giris sinirlamasi olan kimi bölümlerinde, kisisellestirilmis içerik saglamak için, sizden onay alarak site ziyaret verilerini kisisel bilgilerinizle birlestirebiliriz. Izin vermemeniz halinde, size kisisellestirilmis hizmet vermeyiz ve kisisel bilgilerinizle site ziyaret bilgilerinizi birlestirmeyiz.

Bir haber bültenine kaydoldugunuzda veya tanitim e-postalari almayi kabul ettiginizde momfortbaby.com.tr, tiklattiginiz e-postalari izlemek için özellestirilmis baglantilar veya benzeri teknolojiler kullanabilir. Size daha uygun e-postalar veya satis bilgileri gönderebilmek için bu bilgileri kisisel bilgilerinizle iliskilendirebiliriz. Her e-posta, bu tür iletilerin gelmesini durdurmaniza olanak veren, abonelik iptal baglantilari içerir.

\r\n\r\n

momfortbaby.com.tr, kisisel bilgilerinizi yasal bir zorunluluk olarak istendiginde veya (a) yasal gereklere uygun hareket etmek veya momfortbaby.com.tr ya da Siteye teblig edilen yasal islemlere uymak; (b)  momfortbaby.com.tr haklarini ve mülkiyetini korumak ve savunmak; (c) momfortbaby.com.tr çalisanlarinin veya aracilarinin, momfortbaby.com.tr ürünü kullananlarin veya kamu güvenligi açisindan acil durumlarda harekete geçmek için gerekli olduguna iyi niyetle kanaat getirdigi hallerde açiklayabilir.

KISISEL BILGILERINIZIN GÜVENLIGI

momfortbaby.com.tr, kisisel bilgilerinizin güvenligini korumayi ilke edinmistir. Kisisel bilgilerinizi yetkisiz erisime, kullanima veya açiga çikmaya karsi korumak için çok çesitli güvenlik teknolojileri ve yordamlari kullaniriz. Örnegin, sagladiginiz bilgileri kontrol altindaki tesislerde bulunan ve sinirli erisimi olan bilgisayar sunucularinda depolariz. Ayrica, kredi karti numarasi gibi hassas kisisel bilgileri Internet üzerinden ilettigimizde, bunlari Güvenli Yuva Katmani (SSL) protokolü gibi sifreleme yöntemleriyle koruruz. Ayrica Kredi karti bilgilerinizi herhangi bir sekilde sistemlerimizde saklamayiz. Kullanilan Kredi kartlari özel crypto yöntemleri ile sifrelenerek ilgili bankaya iletilir.

BU GIZLILIK BILDIRIMINDE YAPILABILECEK DEGISIKLIKLER

Bu gizlilik bildirimini zaman zaman güncellestirebiliriz. Bunu yaparken gizlilik bildiriminin üst bölümünde yer alan "son güncellestirme tarihi" kismini da degistiririz. Bu gizlilik bildiriminde yapilacak önemli degisikliklerde, Web sitemizin giris sayfasina dikkat çekecek bir ilan yerlestirerek veya dogrudan tarafiniza bir bildirim göndererek haberdar ederiz. Topladigimiz kisisel bilgileri korumak için hangi yöntemlerden yararlandigimiz konusunda bilgi sahibi olmak için bu gizlilik bildirimini düzenli araliklarla gözden geçirmenizi öneririz. Hizmeti sürekli sekilde kullanmaniz bu gizlilik bildirimini ve yapilabilecek güncellestirmeleri kabul ettiginiz anlamina gelir.

GÜVENLIK BILDIRIMI

MOMFORTBABY.COM.TR, KULLANICI ADI, ERISIM SIFRESI GIBI BILGILERIN SIZIN TARAFINIZDAN BELIRLENMESINE OLANAK SAGLAR. ERISIM SIFRESININ UNUTULMASI DURUMUNDA KAYIT OLURKEN VERMIS OLDUGUNUZ E-POSTA ADRESINE GÖNDERILEN BIR DOGRULAMA KODU ILE YENI SIFRE ÜRETILMESINI SAGLAR.

MOMFORTBABY.COM.TR GIZLI BILGILERIN ISTENDIGI BÖLÜMLERDE SSL (SECURE SOCKET LAYER) YÖNTEMINI KULLANARAK AES-256 256BIT SIFRELEYEREK BILGILERINIZIN ÜÇÜNCÜ SAHISLARIN ELINE GEÇMESINI ENGELLER.